Profesjonalny DJ i wodzirej z Dolnego Śląska

Nazywam się Piotr Wójcik i jestem profesjonalnym DJ-em grającym na imprezach okolicznościowych oraz firmowych. Swoją firmę zajmującą się organizacją eventów, Art Music 808, założyłem w 1990 roku. Od tego czasu nieprzerwanie realizuję zlecenia powierzane mi przez klientów indywidualnych (przede wszystkim młode pary pragnące urządzić niezapomniane przyjęcie po ślubie) oraz przez firmy.

Zapewniłem oprawę muzyczną i prowadzenie ponad 200 wesel i 200 imprez firmowych, poprowadziłem przeszło 1000 wieczorów muzycznych o różnej treści.

Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że mam duże doświadczenie w realizacji różnorodnych zamówień. Moim atutem jest również indywidualne podejście do zleceń – nie tylko dobieram repertuar do typu wydarzenia i cech uczestników (np. wieku), ale też wymyślam oryginalne konkursy i quizy, by zabawić gości w przerwie między tańcami (o czym mogą Państwo przeczytać w referencjach).

Klienci cenią moje usługi przede wszystkim ze względu na:

  • profesjonalizm i pomysłowość w działaniu,
  • zawsze trafione play listy,
  • otwartość i elastyczność.

Jestem w stanie odnaleźć się w każdej, nawet trudnej sytuacji – a takie czasem się zdarzają na eventach z alkoholem w tle. Chętnie odpowiem na każde pytanie i pomogę w zaplanowaniu szczegółowego scenariusza imprezy.

Oferuję: bogaty repertuar muzyczny zgromadzony w ciągu 25 lat nieprzerwanej pracy; dodatkowe aranżacje świetlne, quizy, konkursy, pomoc w przeprowadzeniu oczepin na weselu; zawsze miłą atmosferę i profesjonalizm. Potwierdza to 100% zadowolonych klientów.

Organizacja i prowadzenie imprez jest dla mnie nie tylko sposobem zarabiania pieniędzy, ale też moją pasją. Wiem również, że tylko zadowolony klient skontaktuje się ze mną ponownie i poleci mnie swoim znajomym . Staram się zatem sprostać wszystkim wymaganiom i dostarczyć Waszym gościom rozrywkę na najwyższym poziomie.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszam do zapoznania się z listą najczęściej zadawanych i z odpowiedziami na nie, a także kontaktu .

DJ Wójcik – doświadczony wodzirej weselny – Dolnośląskie

dj na weslele, wodzirej, karaoke