Najczęściej zadawane pytania

Wybór odpowiedniej oprawy muzycznej i atrakcyjnego scenariusza na imprezę to gwarancja świetnej zabawy zaproszonych gości. Warto więc przed jego dokonaniem poznać odpowiedź na wszystkie frapujące Państwa pytania. Poniżej sporządziłem listę tych najczęściej padających. Na pozostałe chętnie odpowiem podczas rozmowy telefonicznej bądź na żywo. Zachęcam także do wypełnienia formularza kontaktowego – odpowiadam na wszystkie przesłane tą drogą zapytania.

Jakie atrakcje mogę zapewnić?

Przede wszystkim, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zebrałem bogaty repertuar. Choć play listę układamy wspólnie i to organizator eventu określa, jaki gatunek muzyczny będzie odpowiadał najlepiej charakterowi wydarzenia i jego uczestnikom, chętnie realizuję również spontaniczne prośby Państwa gości.

Ponadto prowadzę różnorodne konkursy i quizy, które zachęcają nawet największych milczków do wspólnej zabawy. Podpowiadam także, jak poprowadzić oczepiny na weselu – znam wiele oryginalnych pomysłów z różnych stron Polski.

Mam również odpowiedni sprzęt do urządzenia występów czy konkursów karaoke z obszerną bazą utworów do śpiewania.

Dodatkowo można zamówić grę na saksofonie i akordeonie na żywo.

Jaki repertuar oferuję?

Wybór play listy należy do klienta, a później – jego gości. Chętnie doradzę, jakie utwory będą najlepiej pasowały do charakteru imprezy. Choć repertuar omawiamy przed wydarzeniem, gram także piosenki, o które proszą goście już podczas imprezy.

Możliwości są spore: od muzyki granej w latach 30. ubiegłego wieku, przez wszystkie style i mody w muzyce popularnej, po największe hity królujące na dzisiejszych listach przebojów. Zachęcam także do skorzystania z opcji karaoke i wspólnego śpiewania polskich i zagranicznych hitów.

Jakiego sprzętu używam?

Prowadząc imprezy, wykorzystuję tylko technicznie sprawny sprzęt znanych marek, bowiem tylko taki gwarantuje niezawodność. Zapewniam:

  • wysokiej klasy nagłośnienie RCF,
  • konsole marki Pioneer,
  • ruchome głowy ADJ,
  • projektory multimedialne Toshiba,
  • mikrofony AKG, Shure.

Dzięki temu mogę proponować nie tylko dobrą jakość aranżacji muzycznych, ale też świetlnych z wyborem wielu kolorów. Projekcje multimedialne służą jako element scenografii – chętnie korzystają z nich pary młode i klienci biznesowi.

Jak wyceniam swoje usługi?

Jako że każde zlecenie omawiane jest indywidualnie pod kątem czasu trwania i wkładu pracy z mojej strony, trudno jest określić sztywny cennik. Konkretne kwoty omawiane są z klientem podczas planowania eventu.

Poniższe widełki cenowe to tylko zarys dotyczący niektórych imprez. Uprzedzam także o konieczności wpłaty zaliczki w kwocie 1/3 pełnego wynagrodzenia – tylko wówczas dostają Państwo gwarancję rezerwacji.

  • Wesele: od 2000 do 2500 zł.
  • Poprawiny: od 800 do 1000 zł.
  • Impreza firmowa: od 1000 do 2000 zł.
  • Impreza urodzinowa: od 800 do 1200 zł.

Na wesela wyprawiane w styczniu, lutym, kwietniu i listopadzie – 10% rabatu!

DJ Wójcik – sprawdzony wodzirej i DJ weselny – Dolnośląskie